CMEPIUS logo 2018 RGB 01 300x255

erasmus plus 300x86

Erasmus+ 2014–2020

»Po korakih v svet za boljšo prihodnost naših otrok« je projekt Erasmus+ iz akcije KA101, ki je bil uspešen na razpisu v konkurenci 77 šol in vrtcev. V projektu sodeluje 6 strokovnih delavcev Osnovne šole Cankova, ki se bodo v prihodnjih letih strokovno izobraževali po različnih evropskih krajih in s tem nadgradili in izpolnili svoje znanje na različnih področjih. Pridobljeno znanje in izkušnje bodo udeleženci pridobili na strukturiranih seminarjih in jih prenesli na svoje strokovne kolege ter vnesli v svoj učni proces.

Cilji projekta so:
- Izboljšati znanje tujih jezikov zaposlenih za potrebe nadaljnjega mednarodnega sodelovanja
- Spoznanje novih oblik dela in poučevanja, ki jih bodo udeleženci vnesli v svoj pedagoški proces
- Uporaba novih informacijskih tehnologij v namen povečanja motivacije za delo učencev

Udeleženci strukturiranih seminarjev:
- Monika Hajdinjak (Ciper – Limassol)
- Monika Paluc Zamuda (Anglija – London)
- Lea Skrivanek (Nemčija – Berlin)
- Vid Ismajlovič (Finska – Helsinki)
- Darko Fras (Italija – Firence)
- Nenad Dolgov (Anglija – London)

link erasmusPovezava do spletne strani projekta >>

“Izvedba tega projekta je financirana s strani Evropske komisije. Vsebina publikacije (komunikacije) je izključno odgovornost avtorja in v nobenem primeru ne predstavlja stališč Evropske komisije.”

Logo sofinancira program EU 1024x138

“The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.“

Logo co founded by EU 1024x138