UČBENIŠKI SKLAD 2020/2021

Vsi učenci OŠ Cankova so uporabniki učbeniškega sklada. Vsi učenci dobijo vse potrebne učbenike v šoli brezplačno! Stroške izposoje učbenikov krije MIZŠ. Učenci 1., 2. in 3. razreda dobijo v šoli brezplačno tudi delovne zvezke.

Za otroke 1., 2. in 3. razredov kupite le potrebščine, od 4. do 9. razreda pa delovne zvezke in potrebščine.

Seznam vseh šolskih potrebščin za šolsko leto 2020/2021 (PDF)

Delovne zvezke in potrebščine kupite v knjigarnah ali preko spleta. Nakup delovnih zvezkov in potrebščin je NEODVISEN od šole in ga opravite SAMOSTOJNO na podlagi ponudnika, ki je VAM najugodnejši.
Različni ponudniki oddajo svoje ponudbe tudi v šolo, njihove ponudbe ter kataloge si lahko ogledate na povezavah spodaj. Za pravilnost podatkov na naročilnicah zunanjih ponudnikov ne odgovarjamo.

Zunanji ponudniki, ki sodelujejo z nami (abecedni vrstni red):

DZS

KOPIJA – NOVA

MLADINSKA KNJIGA

Učbenike dobijo učenci prvi teden v septembru. Ob koncu šolskega leta morajo učenci vrniti nepoškodovane učbenike. Če učenec vrne poškodovan ali uničen učbenik, mora učbenik odkupiti po Pravilniku o upravljanju učbeniških skladov.

Nenad Dolgov
skrbnik učb. sklada