Datum: 30. 10.2020

Drage učenke, učenci, spoštovani starši!

Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS 30. 10. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov. Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se, zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

V kolikor se epidemiološka slika v državi ne bo izboljšala, obstaja možnost, da bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo potekalo na daljavo. Učence prosimo, da v tednu »podaljšanih počitnic« ne pozabijo na šolo, preberejo kakšno knjigo, utrdijo snov in si po televiziji ogledajo kakšne poučne oddaje.

V kolikor imate kakšna vprašanja se lahko obrnete na razrednike ali ravnateljico.

Podrobne informacije o nadaljnjem delu (od 9.11.2020) vam bomo posredovali, ko le te prejmemo s strani ustreznih institucij in MIZŠ.

Ostanite zdravi in vse dobro

Kolektiv OŠ Cankova

Ravnateljica: