Dragi učenci, spoštovani starši!

Vlada RS je zaradi aktualnih epidemioloških razmer podaljšala vse ukrepe, zato v naslednjem tednu izobraževanje na daljavo ostaja na vseh ravneh izobraževanja, vrtci pa bodo še vedno zagotavljali le nujno varstvo otrok.
Sprejet je tudi Načrt sproščanja ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije nalezljive bolezni COVID-19.

Na področju vzgoje in izobraževanja ter športnih dejavnosti se bodo ukrepi sproščali na naslednji način:
•    ko bo dosežen oranžni semafor (pod 1000 okužb / 1000 hospitaliziranih bolnikov s COVID-19), se bodo odprli vrtci, v šolo pa bodo odšli učenci in učenke prve triade osnovne šole, ter šole in zavodi za učence s posebnimi potrebami. Prav tako bodo takrat dovoljene športne aktivnosti na prostem.
•    Ko bo dosežen rumeni semafor (pod 600 okužb / 500 hospitaliziranih bolnikov s COVID-19), bodo v šolo odšli tudi preostali učenke in učenci osnovne šole ter dijakinje in dijaki zaključnih letnikov srednjih šol.

semafor

POUK  BO TUDI V  TEDNU OD 7. 12. 2020 DALJE, POTEKAL ZA VSE RAZREDE NA DALJAVO.

O morebitnih spremembah vas bomo sproti obveščali preko e –pošte in spletne strani šole.

Ostanite zdravi

Kolektiv OŠ Cankova