Drage učenke in učenci, spoštovani starši!prvidan

Iztekajo se zadnji dnevi počitnic. Upamo, da ste jih dobro preživeli in si nabrali dovolj energije za novo šolsko leto.

Začetek pouka v šolskem letu 2022/2023 bo v četrtek, 1. 9. 2022. Vsi učenci od 2. do 9. razreda se prvi šolski dan zberejo na šolskem dvorišču ob 7.45. uri, kjer vas bodo sprejeli in usmerjali vaši razredniki. S seboj prinesite copate, zvezek in pisalo ter vrečko za učbenike iz učbeniškega sklada.

Učenci 1. razreda in njihovi starši ste vabilo za prvi šolski dan prejeli po pošti.

Avtobus bo prvi šolski dan odpeljal po voznem redu, ki je veljal ob koncu pouka.

V petek, 2.9.2022, učenci prejmejo nov vozni red za šolsko leto 2022/2023, kjer se progi zamenjata in bo veljal od ponedeljka, 5.9.2022 naprej.

Prvi šolski dan bo organizirana malica, kosila in podaljšanega bivanja še ne bomo izvajali.
Starši lahko pridete po svoje otroke ob 12.30.

Šolski avtobus odpelje ob 12.40 uri.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta.

KOLEKTIV OŠ CANKOVA