acron

V papirnicah Office&More, galanterijah Bags&More in v spletni trgovini Go2School.com nudimo celotno storitev naročila delovnih zvezkov in ponudbe šolskih potrebščin za šolarje vaše osnovne šole.
Smo eden od vidnejših ponudnikov šolskega programa, enakovredno primerljivi s podjetji DZS, Mladinska knjiga in Kopija Nova. Omogočamo prednaročila obveznih delovnih zvezkov v poslovalnicah in nakup šolskih potrebščin (v poslovalnicah in v spletni trgovini) po seznamih, ki jih posredujete staršem šolarjev. Ob naročilu delovnih zvezkov nudimo 20 % popusta na nakup vseh šolskih potrebščin.

Starši lahko do naše ponudbe dostopajo v spletni trgovini Go2School.com, naš novi, aktualen šolski katalog je dostopen na tej POVEZAVI. Dodatne informacije so na voljo v naših 65 poslovalnicah, lokacije so objavljene na tej POVEZAVI. Pripravimo tudi naročilnice po vašem seznamu.

S spoštovanjem,
Samo Lampret