Jedilnik

Avgust 2020 - vrtec

Otroci so g. županu voščili za rojstni dan in mu pripravili presenečenje.

Slike

Jedilnik

Julij 2020 - vrtec

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, v ponedeljek, 18. 5. 2020,  ponovno odprli vrata našega vrtca.

Vsa podrobnejša navodila vam bomo sporočali preko spletne strani vrtca oz. mailov.
Prosimo, vas, da tehtno premislite ali varstvo v času epidemije res potrebujete in v vrtec pripeljete samo zdravega otroka. Prosimo, da nam vrnete po mailu oz. prvi dan obiska vrtca, prinesete pisno izjavo o tem, da je otrok zdrav in to izročite delavki, ki otroka prevzame.
Starše naprošamo, da skladno z osebnimi obvestili, ki ste jih prejeli po elektronski pošti, otroka prijavite na posredovan mail do torka, 12. 5. 2020.
Širjenje koronovirusa bomo uspešno omejili le z doslednim spoštovanjem navodil, ki jih boste prejeli do konca tedna.
V primeru kakršnih koli dodatnih vprašanj smo dosegljivi na kontaktnih številkah šole.
V naslednjih dneh lahko pričakujemo kar nekaj izzivov, vendar smo prepričani, da nam bo z dobrim sodelovanjem in medsebojnim zaupanjem uspelo.

Ostanimo  zdravi!

Strokovne delavke in vodstvo šole

Priloge:

1. Higienska priporočila za vrtce v času epidemije covid-19