OBVESTILO O IZREDNIH RAZMERAH

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bosta od ponedeljka, 16.03.2020 dalje Osnovna šola Cankova in enota vrtca pri OŠ Cankova ZAPRTI, iz razloga zajezitve širitve koronavirusa.

V tednu od 16. do 20. marca 2020 ne bomo izvajali izobraževalnih dejavnosti na daljavo.
Čas (prvi teden), ki ga bodo učenci preživeli doma, naj namenijo ponavljanju učne snovi. V pomoč so tudi brezplačna interaktivna gradiva, katerih povezave so objavljene na tej šolski spletni strani.
Izobraževalne vsebina pripravlja tudi RTVSLO z oddajo Izodrom, vsak dan od 9. do 11.20 ure s ponovitvijo ob 13. uri.

Rešujete lahko tudi naloge v interaktivnih učbenikih ali e-gradivih, ki so jih založbe dale na razpolago v času zaprtja šol:

V drugem tednu bodo učenci preko šolske spletne strani dobivali navodila za delo.
O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko naše spletne strani.
V primeru kakršnihkoli vprašanj, nejasnosti  ter potreb sem na razpolago na e-mailu: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..
Poskrbite za svoje zdravje in zdravje drugih ter omejite socialne stike.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!