DNEVI DEJAVNOSTI: RAZREDNA STOPNJA

DNEVI DEJAVNOSTI ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023

KULTURNI DNEVI

ŠPORTNI DNEVI

TEHNIŠKI DNEVI

NARAVOSLOVNI DNEVI

EKSKURZIJA


KULTURNI DNEVI

 

RAZRED

VSEBINA

ČAS

IZVAJALCI

1.a

·         PIKINE DELAVNICE

·         JELKOVANJE

·         SLOVENSKI KULTURNI PRAZNIK

·         ZADNJI ŠOLSKI DAN

5. 10. 2023, četrtek

22. 12. 2023, petek

7. 2. 2024, torek

24. 6. 2024, ponedeljek

Vsi učitelji RP

2.a

·         PIKINE DELAVNICE

·         JELKOVANJE

·         SLOVENSKI KULTURNI PRAZNIK

·         ZADNJI ŠOLSKI DAN

5. 10. 2023, četrtek

22. 12. 2023, petek

7. 2. 2024, torek

24. 6. 2024, ponedeljek

Vsi učitelji RP

3.a

·         PIKINE DELAVNICE

·         JELKOVANJE

·         SLOVENSKI KULTURNI PRAZNIK

·         ZADNJI ŠOLSKI DAN

5. 10. 2023, četrtek

22. 12. 2023, petek

7. 2. 2024, torek

24. 6. 2024, ponedeljek

Vsi učitelji RP

ŠPORTNI DNEVI

 

RAZRED

VSEBINA

ČAS

IZVAJALCI

1.a

·         DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA –  POHOD

·         JESENSKI KROS

·         PLAVANJE

·         ŽIVLJENJE V NARAVI

·         ATLETIKA

20. 9. 2023, sreda

3. 10. 2023, torek

Zadnji oz. predzadnji teden v oktobru 2023

26. 4. 2024, petek

5. 6. 2024, sreda

Vsi učitelji RP

Vid Ismajlovič

2.a

·         DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA –  POHOD

·         JESENSKI KROS

·         PLAVANJE

·         ŽIVLJENJE V NARAVI

·         ATLETIKA

20. 9. 2023, sreda

3. 10. 2023, torek

zadnji oz. predzadnji teden v oktobru 2023

26. 4. 2024, petek

5. 6. 2024, sreda

Vsi učitelji RP

Vid Ismajlovič

3.a

·         DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA –  POHOD

·         JESENSKI KROS

·         PLAVANJE

·         ŽIVLJENJE V NARAVI

·         ATLETIKA

20. 9. 2023, sreda

3. 10. 2023, torek

zadnji oz. predzadnji teden v oktobru 2023

26. 4. 2024, petek

5. 6. 2024, sreda

Vsi učitelji RP

Vid Ismajlovič

TEHNIŠKI  DNEVI

 

RAZRED

VSEBINA

ČAS

IZVAJALCI

1.a

·         ČAROBNI DECEMBER

·         PUSTOVANJE

·         IGRIVA ARHITEKTURA

4. 12. 2023, ponedeljek

13. 2. 2024 torek

maj 2024

Vsi učitelji RP

Zunanji izvajalci

2.a

·         ČAROBNI DECEMBER

·         PUSTOVANJE

·         IGRIVA ARHITEKTURA

4. 12. 2023, ponedeljek

13. 2. 2024 torek

maj 2024

Vsi učitelji RP

Zunanji izvajalci

3.a

·         ČAROBNI DECEMBER

·         PUSTOVANJE

·         IGRIVA ARHITEKTURA

4. 12. 2023, ponedeljek

13. 2. 2024 torek

maj 2024

Vsi učitelji RP,

Zunanji izvajalci

NARAVOSLOVNI  DNEVI

RAZRED

VSEBINA

ČAS

IZVAJALCI

1.a

·         GOZD JESENI

·         EKO DAN

·         PO ZNANJE V NARAVO

10. 10. 2023, torek

22. 4. 2024, ponedeljek

17. 6. 2024, ponedeljek

Razredničarka

Razredničarka

Razredničarka

2.a

·         GOZD JESENI

·         EKO DAN

·         PO ZNANJE V NARAVO

10. 10. 2023, torek

22. 4. 2024, ponedeljek

17. 6. 2024, ponedeljek

Razredničarka

Razredničarka

Razredničarka

3.a

·         GOZD JESENI

·         EKO DAN

·         PO ZNANJE V NARAVO

10. 10. 2023, torek

22. 4. 2024, ponedeljek

17. 6. 2024, ponedeljek

Razredničarka

Razredničarka

Razredničarka


EKSKURZIJA

 

RAZRED

VSEBINA

ČAS

IZVAJALCI

1.a, 2.a, 3.a, 4.a, 5.a

Potep po Mariboru

Maj 2024

Vsi učitelji RP

Vodja aktiva

 V 1., 2. in 3. razredu pišemo ure pouka: SLJ, SPO, GUM, LUM, ŠPO.

 

 

Obiskovalci

Na strani je 450 gostov in ni članov .