38. FESTIVAL TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

okusniZakladi logoV šolskem letu 2023/2024 Turistična zveza Slovenije v sodelovanju z Zavodom RS za šolstvo razpisuje 38. državni festival Turizmu pomaga lastna glava na temo OKUSNI ZAKLADI. Link: https://turisticna-zveza.si/novica/38-festival-turizmu-pomaga-lastna-glava

Sodelovanje na festivalu vključuje izdelavo turistične naloge na razpisano temo, osredotočeno na oblikovanje turističnega proizvoda in njegovo javno predstavitev na turistični tržnici. Letos smo se lotili priprave kulinaričnega spominka, ki združuje naravno in kulturno dediščino območja Goričkega in naše občine Cankova. A ste kaj lačni in nimate časa? A ste za CANKOLADICE? Prigrizek si lahko privoščite v dopoldanskem času kot okusen brunch. Vabljeni k prebiranju, naj vas prevzame želja po kulinaričnem doživetju iz domačih sestavin po receptu naših babic. Oglejte si naš promocijski spot, izberite svojo najljubšo CANOLADICO in o njih povejte tudi drugim.

Povezava do turistične raziskovalne naloge z naslovom A ste za cankoladice?

Povezava do promocijskega spota

Mentorica: Monika Hajdinjak